Сусідній землекористувач, на підставі підробленого плану своєї земельної ділянки, одержав у селищній раді дозвіл на її приватизацію площею більшою, ніж є насправді.

При цьому, таку ділянку більшої площі він мав намір приватизувати за рахунок суміжної ділянки нашого Клієнта та вже, із залучення проектантів, провів відповідні обміри.

Натомість, завдяки своєчасно та правильно обраному способу захисту прав, вдалося запобігти недобросовісним намірам сусіда.

За результатом судового розгляду, який з об’єктивних причин тривав майже 2 роки (закінчення повноважень у двох суддів), Галицьким районним судом повністю задоволено наш позов та скасовано незаконні рішення органу самоврядування, прийняті на підставі підроблених документів.

Також, суд констатував, що частина ділянки, на яку претендував сусід, перебувала та перебуває у нашому користуванні.

Зазначене рішення суду першої інстанції вже переглянуто та залишено без змін Апеляційним судом.

Таким чином, відновлено можливість оформлення права власності на земельну ділянку Клієнта.

Вітаємо з найбільшим Національним святом!

Впевнені у безхмарному завтрашньому дні України. Цей день обов'язково настане і тим швидше, чим більш свідомо ми працюватимемо сьогодні і проникнемося почуттям патріотизму до свого міста та своєї України.
Читайте також:  Попереджено порушення прав Клієнта у справі за позовом до нього про захист честі, гідності та ділової репутації