Сусідній землекористувач, на підставі підробленого плану своєї земельної ділянки, одержав у селищній раді дозвіл на її приватизацію площею більшою, ніж є насправді.

При цьому, таку ділянку більшої площі він мав намір приватизувати за рахунок суміжної ділянки нашого Клієнта та вже, із залучення проектантів, провів відповідні обміри.

Натомість, завдяки своєчасно та правильно обраному способу захисту прав, вдалося запобігти недобросовісним намірам сусіда.

За результатом судового розгляду, який з об’єктивних причин тривав майже 2 роки (закінчення повноважень у двох суддів), Галицьким районним судом повністю задоволено наш позов та скасовано незаконні рішення органу самоврядування, прийняті на підставі підроблених документів.

Також, суд констатував, що частина ділянки, на яку претендував сусід, перебувала та перебуває у нашому користуванні.

Зазначене рішення суду першої інстанції вже переглянуто та залишено без змін Апеляційним судом.

Таким чином, відновлено можливість оформлення права власності на земельну ділянку Клієнта.

Скасовано протиправні рішення ДАБІ щодо заборони будівництва магазину

/
Управлінням ДАБІ в Івано-Франківській області упродовж двох останніх років проведено вже третю позапланову перевірку додержання вимог містобудівного законодавства нашим Клієнтом при здійсненні будівництва магазину.

Христос Воскрес!

/
Вітаємо зі Світлим Христовим Воскресінням. Добра, благополуччя і процвітання, віри і любові вам. Миру і щастя дому вашому, рідним і близьким. Христос Воскрес!
Читайте також:  Вчергове попереджено незаконне притягнення до відповідальності за фактом ДТП