Забезпечено зарахування страхового стажу.

Арбітражний керуючий (ліквідатор), незважаючи на наявність коштів, протиправно відмовлявся від сплати заборгованості з єдиного соціального внеску одного з найбільших заводів-банкрутів Івано-Франківської області.

Орган місцевого самоврядування незаконно обмежив право людини на приватизацію землі.

За результатом розгляду нашого адміністративного позову, Надвірнянським районним судом всі незаконні рішення органу місцевого самоврядування визнано протиправними та скасовано, чим надано можливість Клієнту завершити приватизацію своїх земель.

Повернення заяви про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами без надання заявнику можливості усунути недоліки є незаконним, — ВАСУ.

Вищим адміністративним судом України, за результатом розгляду нашої касаційної скарги, скасовано ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду про повернення заяви про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами.

Пам’ятка: як мінімізувати ризики при купівлі квартири у новобудові?

Купівля квартири на початкових стадіях будівництва завжди приваблювала інвесторів, оскільки вартість квадратних метрів на той час значно дешевша, аніж після здачі будинку в експлуатацію.

Перемога у спорі із забудівником: визнано право власності на квартиру в центрі Івано-Франківська

Завершено супровід судового процесу, за результатом якого повністю задоволено вимоги Клієнта щодо визнання за ним права власності на 3-х кімнатну квартиру в одній із новобудов у центрі міста.

То чи є злочином продаж оригінальної продукції Apple без відповідного дозволу?

В Івано-Франківську набула резонансу новина про проведення правоохоронцями 19.05.2017 обшуків у магазинах, які здійснюють реалізацію продукції під назвою та маркуванням Apple.

РАДА УХВАЛИЛА В ПЕРШОМУ ЧИТАННІ ЗАКОНОПРОЕКТ ПРО КОНСТИТУЦІЙНИЙ СУД

За таке рішення проголосувало 239 із 362 народних депутатів, зареєстрованих в сесійній залі.
Відповідно до законопроекту, до складу Конституційного суду входить 18 суддів. При цьому передбачається, що президент України, Верховна Рада України та з’їзд суддів України призначають по 6 суддів Конституційного суду. В ньому визначено, що КСУ є повноважним здійснювати конституційне провадження, якщо у його складі є щонайменше дванадцять суддів, які набули повноважень.

ПРАВО ВЛАСНОСТІ НА НОВОСТВОРЕНЕ МАЙНО НЕ ВИЗНАЄТЬСЯ ЗА ВІДСУТНОСТІ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

Судами тривалий час розглядалась цивільна справа за позовом особи про витребування майна з незаконного володіння, визнання незаконним та скасування рішення виконкому сільської ради, визнання недійсним свідоцтва про право власності на нерухоме майно та визнання недійсним державного акта на право власності на земельну ділянку.

ЗАТВЕРДЖЕНО НОВУ ФОРМУ АКТА НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Мін’юст затвердив нову редакцію форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього. Це передбачено наказом Міністерства юстиції від 13 лютого 2017 році № 357/5 «Про внесення змін до форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього», повідомляє Координаційний центр з надання безоплатної правової допомоги.