Сільською радою попередньо надано дозвіл на виготовлення документації щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку учаснику АТО.

Однак, надалі такий дозвіл скасовано, а містобудівну документацію змінено таким чином, що унеможливлювало здійснення житлового будівництва у цілому масиві населеного пункту.

За нашим позовом, судом першої інстанції скасовано лише відмову органу місцевого самоврядування у наданні дозволу на відведення земельної ділянки. При цьому, рішення про зміну Генерального плану залишено в силі.

Не погодившись із частковим задоволенням позову, нами подано апеляційну скаргу, яку Львівським апеляційним адміністративним судом задоволено повністю. Скасовано всі незаконні рішення, у тому числі й про зміну містобудівної документації.

Таким чином, відновлено можливість здійснення житлового будівництва у цілому масиві населеного пункту та відкрито шлях до оформлення права власності на земельну ділянку Клієнта.

Вітаємо з найбільшим Національним святом!

Впевнені у безхмарному завтрашньому дні України. Цей день обов'язково настане і тим швидше, чим більш свідомо ми працюватимемо сьогодні і проникнемося почуттям патріотизму до свого міста та своєї України.
Читайте також:  Втричі зменшено розмір боргу Клієнта