Сільською радою попередньо надано дозвіл на виготовлення документації щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку учаснику АТО.

Однак, надалі такий дозвіл скасовано, а містобудівну документацію змінено таким чином, що унеможливлювало здійснення житлового будівництва у цілому масиві населеного пункту.

За нашим позовом, судом першої інстанції скасовано лише відмову органу місцевого самоврядування у наданні дозволу на відведення земельної ділянки. При цьому, рішення про зміну Генерального плану залишено в силі.

Не погодившись із частковим задоволенням позову, нами подано апеляційну скаргу, яку Львівським апеляційним адміністративним судом задоволено повністю. Скасовано всі незаконні рішення, у тому числі й про зміну містобудівної документації.

Таким чином, відновлено можливість здійснення житлового будівництва у цілому масиві населеного пункту та відкрито шлях до оформлення права власності на земельну ділянку Клієнта.

Скасовано протиправні рішення ДАБІ щодо заборони будівництва магазину

/
Управлінням ДАБІ в Івано-Франківській області упродовж двох останніх років проведено вже третю позапланову перевірку додержання вимог містобудівного законодавства нашим Клієнтом при здійсненні будівництва магазину.

Христос Воскрес!

/
Вітаємо зі Світлим Христовим Воскресінням. Добра, благополуччя і процвітання, віри і любові вам. Миру і щастя дому вашому, рідним і близьким. Христос Воскрес!
Читайте також:  Пам'ятка: як мінімізувати ризики при купівлі квартири у новобудові?