Державним інспектором ГУ Держгеокадастру в області у серпні 2018 року прийнято постанову про накладення адміністративного стягнення на нашого Клієнта за нецільове використання земельної ділянки та винесено припис про усунення такого порушення.

Свою позицію Інспектор обґрунтовував тим, що підприємець організував діяльність кафе на земельній ділянці, яка призначена для будівництва та обслуговування житлового будинку.

Натомість, нами доведено, що у власності Клієнта фактично перебуває житловий будинок із вбудованими кафе, що жодним чином не порушує норм матеріального права щодо цільового призначення земельної ділянки.

Окрім того, встановлено ряд істотних процесуальних порушень, допущених під час розгляду вказаної справи контролюючим органом.

Як наслідок, Івано-Франківським окружним адміністративним судом повністю задоволено наш позов та скасовано вказані протиправні рішення.

Вітаємо з найбільшим Національним святом!

Впевнені у безхмарному завтрашньому дні України. Цей день обов'язково настане і тим швидше, чим більш свідомо ми працюватимемо сьогодні і проникнемося почуттям патріотизму до свого міста та своєї України.
Читайте також:  Христос Народився!