Державним інспектором ГУ Держгеокадастру в області у серпні 2018 року прийнято постанову про накладення адміністративного стягнення на нашого Клієнта за нецільове використання земельної ділянки та винесено припис про усунення такого порушення.

Свою позицію Інспектор обґрунтовував тим, що підприємець організував діяльність кафе на земельній ділянці, яка призначена для будівництва та обслуговування житлового будинку.

Натомість, нами доведено, що у власності Клієнта фактично перебуває житловий будинок із вбудованими кафе, що жодним чином не порушує норм матеріального права щодо цільового призначення земельної ділянки.

Окрім того, встановлено ряд істотних процесуальних порушень, допущених під час розгляду вказаної справи контролюючим органом.

Як наслідок, Івано-Франківським окружним адміністративним судом повністю задоволено наш позов та скасовано вказані протиправні рішення.

Вітаємо друзі!!!

Бажаємо всім щастя, добра і злагоди, порозуміння і згуртованості, через які пролягає шлях до нового життя, до кращого прийдешнього.
Читайте також:  Щиро вітаємо зі святом Христового Воскресіння!