Державним інспектором Головного управлінням Держгеокадастру в області ще у жовтні 2017 року винесено постанову про накладення адміністративного стягнення на нашого Клієнта за зняття родючого шару ґрунту без спеціального дозволу та знищення ґрунтового покриву на площі понад 0,5 га.

При цьому, Інспекцією з вказаним фактом розраховано шкоду у розмірі понад 12 тис. грн.

Вважаючи такі рішення незаконними, нами подано позов до Надвірнянського районного суду, який у липні цього року задоволено повністю.

Надалі, Восьмим апеляційним адміністративним судом апеляцію Держгеокадастру залишено без задоволення, а рішення суду першої інстанції – без змін.

Таким чином, завдяки скасуванню незаконної постанови Інспекції, захищено права Клієнта та попереджено стягнення значної суми коштів.

Скасовано протиправні рішення ДАБІ щодо заборони будівництва магазину

/
Управлінням ДАБІ в Івано-Франківській області упродовж двох останніх років проведено вже третю позапланову перевірку додержання вимог містобудівного законодавства нашим Клієнтом при здійсненні будівництва магазину.

Христос Воскрес!

/
Вітаємо зі Світлим Христовим Воскресінням. Добра, благополуччя і процвітання, віри і любові вам. Миру і щастя дому вашому, рідним і близьким. Христос Воскрес!
Читайте також:  Боржника зобов’язано повернути близько 500 тис. грн.