В Івано-Франківську набула резонансу новина про проведення правоохоронцями 19.05.2017 обшуків у магазинах, які здійснюють реалізацію продукції під назвою та маркуванням Apple. При цьому, весь товар зазначеного бренду вилучено.

Використанням знака для товарів і послуг визнається: 1) нанесення його на будь-який товар, для якого знак зареєстровано, упаковку, в якій міститься такий товар, вивіску, пов’язану з ним, етикетку, нашивку, бірку чи інший прикріплений до товару предмет, зберігання такого товару із зазна­ченим нанесенням знака з метою пропонування для продажу, пропонування його для продажу, продаж, імпорт (ввезення) та експорт (вивезення); 2) за­стосування його під час пропонування та надання будь-якої послуги, для якої знак зареєстровано; 3) застосування його в діловій документації чи в рекламі та в мережі Інтернет, у тому числі в доменних іменах, які викорис­товуються для адресації комп’ютерів і ресурсів.

Детально про те, чи дійсно підприємці не мають права продавати товар виробника зі світовим ім’ям, яке покарання їм загрожує, а також, яким чином захистити свої права та мінімізувати збитки, – дізнайтесь у фахівців нашої компанії.

Читайте також:  Клієнту повернуто 196 тис. грн. боргу