Адміністративні правопорушення

Забезпечено відшкодування 90 тис. грн. за фактом ДТП

Внаслідок зіткнення двох автомобілів, яке мало місце ще на початку червня 2018 року, один із водіїв отримав середньої тяжкості тілесні ушкодження, а іншому – нашому Клієнту, завдано майнової шкоди через пошкодження його автомобіля.

Під час здійснення досудового розслідування у кримінальному провадженні за вказаним фактом, сторона опонента, вигадавши версію, всіляко намагалась перекласти вину у порушенні правил дорожнього руху на нас.

Слідство тривало 9 місяців і, в кінці квітня 2019 року, завершено прийняттям постанови про закриття кримінального провадження, у зв’язку з відсутністю складу кримінального правопорушення у діях нашого Клієнта. При цьому, орган досудового розслідування зробив висновок про порушення ПДР іншим водієм, який до того ж перебував у стані алкогольного сп’яніння.

Як наслідок, подальший розгляд здійснювався в рамках справи про адміністративне правопорушення, у якій ми приймали участь як представники потерпілого.

За результатом такого розгляду, рішенням судді місцевого суду, яке залишено без змін апеляційним судом, водія-опонента визнано винним у вчиненні вказаної ДТП.

На цій підставі, нашому Клієнту вже реально відшкодовано 90 тис. грн. матеріальних збитків.

Таким чином, 2-х річну епопею з розгляду справи за фактом ДТП, яке мало місце ще у червні 2018 року, завершено.

Завдяки правильно визначеній стратегії надання правової допомоги як у кримінальному провадженні так і в справі про адміністративне правопорушення, не лише попереджено можливе незаконне притягнення водія до кримінальної відповідальності, а й забезпечено реальне відшкодування йому значної суми коштів.

Читайте також:  З Днем працівників суду!